Prodej reprezentativní prvorepublikové vily Brno-Černá Pole

PRODÁNO!

Invalid Displayed Gallery

Prodej reprezentativní prvorepublikové vily, nacházející se v městské čtvrti Brno-Černá Pole, v bezprostřední blízkosti Schreberova parku. Stavba pocházející z roku 1932 sloužila původně jako rodinné sídlo jednoho z majitelů brněnských Šmeralových závodů.

Ve výhradním zastoupení majitelů zprostředkováváme prodej prvorepublikové vily, nacházející se v městské části Brno – Černá Pole, v blízkosti centra města. Stavba pocházející z roku 1932 sloužila původně jako rodinné sídlo jednoho z majitelů brněnských Šmeralových závodů. Budova je třípodlažní, s garáží, půdou a podsklepením. V posledních 5 letech je celý objekt průběžně rekonstruován, včetně vodovodního potrubí a elektrorozvodů, s výjimkou odpadů, část oken byla vyměněna za plastová.

Každé patro tvoří samostatná bytová jednotka s vlastním plynovým kotlem, jejíž součástí jsou vždy vstupní hala, dva pokoje, ložnice, kuchyně a prostorná koupelna s oknem.

Většina podlah je původní, z udržovaných dubových parket. Suterénní prostory, dříve správcovský byt, jsou dnes využívány jako sklad, spíž, prádelna a sušárna. Zachovalost a čistota suterénních a zejména půdních prostor je velkou předností tohoto téměř 85 let starého domu, jenž je zasazen v udržované zahradě (251 m2) s několika vzrostlými stromy.

Objekt je vhodný jak k rodinnému soužití, tak ke sloučení bydlení s podnikáním, čemuž nasvědčuje i dobře přístupná a nepřehlédnutelná rohová dispozice s možností vybudování dalších parkovacích stání. Půdorysy, výměry jednotlivých místností a další informace jsou k dispozici na vyžádání.

Kategorie: Rodinné domy, vila
Lokalita: Brno – Černá Pole
Okres: Brno-město
Plocha užitná: 398 m²
Plocha podlahová: 531 m²
Plocha pozemku: 399 m²
Plocha zastavěná: 148 m²
Počet podlaží: 4
Stav: Velmi dobrý
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Rohový
Rok výstavby: 1932
Energetická náročnost budovy: G (PENB bude zpracován)

KONTAKT:

Patricie VOJTĚCHOVSKÁ
GSM: +420 725 058 350
Email: vojtechovska@iet-reality.cz
Telefon: +420 542 422 340

I.E.T. Reality, s.r.o.
Nám. Svobody 18, 602 00 Brno
www.iet-reality.cz

Autor Brnosever.cz 3 Články
Stránky Spolku Brno-sever o městských čtvrtích: Černá Pole, Husovice, Lesná, Soběšice a Zábrdovice. Předsedou spolku je Erik Měkyna, kontakt: 603 471 671.