Novinky

Petice proti kamionům na Lesné

Petiční arch je ke stažení pod textem

Vážení spoluobčané,

dovolujeme si vás požádat o pomoc. Jsme znepokojeni tím, jak se v posledních měsících stalo ze Seifertovy ulice na Lesné parkoviště kamionů. Tyto kamiony, parkující v rozporu se zákonem zejména na ulici Seifertova, ohrožují řidiče i chodce a poškozují obrubníky.

Bezohlednosti jejich řidičů a majitelů policie i samospráva jen tiše přihlížejí. Domníváme se, že by tuto nepříjemnou situaci pomohly vyřešit dopravní značky „zákaz stání“ umístěné po celé délce Seifertovy v obou směrech.

Pokud vám kamiony na Lesné také vadí, věnujte prosím pár minut času podpisu naší petice a pokud to bude jen trochu možné, dejte ji prosím podepsat i rodině, přátelům a sousedům. Jen tlak co největšího množství občanů může tento problém změnit.

Podepsaný petiční arch, který najdete ke stažení zde, můžete vhodit do schránky Patrika Pávka – Heleny Malířové 4, do schránky občanského sdružení Živé Brno – Těsnohlídkova 11 (roh Těsnohlídkovy a Merhautovy) nebo předat osobně v počítačovém obchodě Profis – Nováčkova 9 od 10 do 17 hodin panu Eriku Měkynovi (mobil: 603 471 671). Předání petičních archů si můžete rovněž domluvit na emailu petice@brnosever.cz. Podepsané petiční archy předáme přímo k rukám primátora Statutárního města Brna.

Aktuální informace k petici a problematice kamionů na Lesné budeme pravidelně zveřejňovat na informačních stránkách www.brnosever.cz.

Petiční arch ke stažení: Petice za omezení parkování kamionů na ulici Seifertova (.pdf)

Kontakt: petice@brnosever.cz

Petiční výbor:

Patrik Pávek, Heleny Malířové 4, 638 00 Brno – oprávněn zastupovat členy petičního výboru
Bc. Petr Havelka, Skryjova 8, 614 00 Brno
Mgr. Jan Mandát, Elgartova 29, 614 00 Brno

Patrik Pávek (5 článků)
Zaměstnanec státní správy, 38 let. Hrdý otec, zahrádkář, řadový občan Brna-severu, člen SPO.

2 komentáře k Petice proti kamionům na Lesné

  1. Děkuji za tuto iniciativu, petici podepíšu i se sousedy.

  2. Odevzdal jsem Vám do schránky petici s deseti podpisy (mým + 10 řidičů linky 46) dne 17. 8. 2014.

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. Petice proti kamionům na Lesné bude ukončena 30. září 2014 | BRNO-SEVER | Stránky o městské části Brno-sever | Brnosever.cz
  2. Vyjádření policie k parkování kamionů na Lesné | BRNO-SEVER | Stránky o městské části Brno-sever | Brnosever.cz

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*